smartklub.pl
Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Sprzedam (http://smartklub.pl/f-sprzedam--81)
+--- Wątek: Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 (/t-sprzedam-nowe-brewki-do-smart-451--18867)



Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 - damiano.o - 19.06.2019

Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 w kolorze czarny połysk. Z racji tego, że przedmiot został oficjalnie zamówiony przez Jednego z forumowiczów podczas zorganizowanych przeze mnie Grupowych Zakupów w RS- Parts i do tej pory niezapłacony (a kontakt z Osobą się "urwał" i nie odpowiada teraz na moje próby kontaktu), zmuszony jestem go wystawić na sprzedaż (gdyż sam już nie posiadam 451). Cena sprzedaży kompletu to 65€ czyli dla równego rachunku cena wynosi 300 zł przesyłka gratis. Cena w RS-Parts to 69€+15€ przesyłka.
Jednocześnie informuję, że wycofuję się z organizowania tego typu zakupów w takim formacie dla ogółu. Zainteresowani, którzy będą chcieli mojej pomocy w kontaktach z RS-Parts wiedzą jak do mnie dotrzeć[Obrazek: 9e8812a6b92da0dc971aefd167a07e13.jpg]

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 - krzyss - 19.06.2019

Moze powinienes podac kto zamowil a teraz sciemnia, to powinna byc informacja jawna tak zeby zaden inny forumowicz robiacy dla innych zakupy nie byl rowniez w "plecy"


RE: Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 - damiano.o - 19.06.2019

(19.06.2019, 11:23)krzyss napisał(a): Moze powinienes podac kto zamowil a teraz sciemnia, to powinna byc informacja jawna tak zeby zaden inny forumowicz robiacy dla innych zakupy nie byl rowniez w "plecy"
Może powinienem, ale moja wiara w Ludzi jest duża Jeszcze liczę na refleksję Poza tym nie mam w naturze po kilka razy upominać się o swoje, może dlatego tak mnie niektórzy ......ją

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 - LukasWesel86 - 20.06.2019

Jak by ktos potrzebowal cos z De chetnie pomoge jestem na miejscu prosze pisac w PRIV


RE: Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 - speedykielce - 20.06.2019

(20.06.2019, 07:26)LukasWesel86 napisał(a): Jak by ktos potrzebowal cos z De chetnie pomoge jestem na miejscu prosze pisac w PRIV
LukasWesel86..... dzięki kolego taka pomoc na pewno się przyda Smile

Pozdrawiam. P.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 - damiano.o - 01.07.2019

(19.06.2019, 07:47)damiano.o napisał(a): Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 w kolorze czarny połysk. Z racji tego, że przedmiot został oficjalnie zamówiony przez Jednego z forumowiczów podczas zorganizowanych przeze mnie Grupowych Zakupów w RS- Parts i do tej pory niezapłacony (a kontakt z Osobą się "urwał" i nie odpowiada teraz na moje próby kontaktu), zmuszony jestem go wystawić na sprzedaż (gdyż sam już nie posiadam 451). Cena sprzedaży kompletu to 65€ czyli dla równego rachunku cena wynosi 300 zł przesyłka gratis. Cena w RS-Parts to 69€+15€ przesyłka.
Jednocześnie informuję, że wycofuję się z organizowania tego typu zakupów w takim formacie dla ogółu. Zainteresowani, którzy będą chcieli mojej pomocy w kontaktach z RS-Parts wiedzą jak do mnie dotrzeć[Obrazek: 9e8812a6b92da0dc971aefd167a07e13.jpg]

Pozdrawiam z RS Concept
Podbijam

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Sprzedam nowe "brewki" do smart 451 - statystyczny_polak - 17.07.2019

Cześć. To ja zamawiałem brewki od kolegi Dawida- przyznaję się lojalnie. Niestety na miesiąc zostałem wycięty z życia. Należności zostały uregulowane z Dawidem wraz z nawiązką za zwłokę Wink Wypadek losowy, nie przyjemna sytuacja dla nas obojga aczkolwiek w ostatecznym rozrachunku dopięta do końca.


Menu