smartklub.pl
Deska rozdzielcza: Regenerować czy wymieniać? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Deska rozdzielcza: Regenerować czy wymieniać? (/t-deska-rozdzielcza-regenerowa%C4%87-czy-wymienia%C4%87--20367)



Deska rozdzielcza: Regenerować czy wymieniać? - kipro1 - 10.02.2022

GDYBY ktoś jeszcze miał wątpliwości:

[attachment=19894]


RE: Deska rozdzielcza: Regenerować czy wymieniać? - raffa - 10.02.2022

Chyba nie rozumiem...

Widzę VAGa po dzwonie. Poducha kierowcy wystrzelona, pasażera jakby się zawiesiła w trakcie, bo nie wyszła na wierzch. O co chodzi? Jak to się ma do smarta?


RE: Deska rozdzielcza: Regenerować czy wymieniać? - obwd-crash - 10.02.2022

(10.02.2022, 14:09)raffa napisał(a): Chyba nie rozumiem...

Widzę VAGa po dzwonie. Poducha kierowcy wystrzelona, pasażera jakby się zawiesiła w trakcie, bo nie wyszła na wierzch. O co chodzi? Jak to się ma do smarta?

Deska regenerowana z poduszką - "zużyta" deska pokryta nową "tkaniną"
a do Smarta w 450 nijak, w kolejnych już tak można regenerować Sad


RE: Deska rozdzielcza: Regenerować czy wymieniać? - raffa - 10.02.2022

(10.02.2022, 15:38)obwd-crash napisał(a): Deska regenerowana z poduszką - "zużyta" deska pokryta nową "tkaniną"
a do Smarta w 450 nijak, w kolejnych już tak można regenerować Sad

No ale przecież to od razu widać, że on po dzwonie jest i chyba nikt przytomny nie kupi takiego samochodu jako bezwypadkowy, czy nawet 'naprawiony'...


RE: Deska rozdzielcza: Regenerować czy wymieniać? - Pawelt33 - 10.02.2022

Co post to dziwniejszy - albo za mało wypiłemSmile


RE: Deska rozdzielcza: Regenerować czy wymieniać? - Pawelt33 - 10.02.2022

Chodzi o : kolega kipro1 pokazał jak nie należy regenerować deski i czym grozi obicie poduszki powietrznej materiałem. Nie chodziło mu o kupno tego samochód i post nie ma związku ze smartem. No chyba że ktoś miał by w planach obszywanie deski w swoim sprzęcie. (mnie osobiście pląta się taka myśl bo mam całe wnętrze skórzane za wyjątkiem deski) tak zrozumiałem post kolegi kipro1. ?????


RE: Deska rozdzielcza: Regenerować czy wymieniać? - kipro1 - 11.02.2022

Post jest w dziale "Varia - Hyde Park" dotyczącym wszystkiego i niczego - nie musi odnosić się do Smarta.

Na zdjęciu przedstawiona jest zregenerowana deska rozdzielcza (wyszpachlowana i obita materiałem identycznym jak oryginał) po wystrzale poduszki. Pod tą deformacją na desce rozdzielczej jest wystrzelona poduszka powietrzna, ale niestety nie miała siły "przebić" się przez deskę gdyż ta była regenerowana.


RE: Deska rozdzielcza: Regenerować czy wymieniać? - raffa - 11.02.2022

(11.02.2022, 08:06)kipro1 napisał(a): Post jest w dziale "Varia - Hyde Park" dotyczącym wszystkiego i niczego - nie musi odnosić się do Smarta.

Na zdjęciu przedstawiona jest zregenerowana deska rozdzielcza (wyszpachlowana i obita materiałem identycznym jak oryginał) po wystrzale poduszki. Pod tą deformacją na desce rozdzielczej jest wystrzelona poduszka powietrzna, ale niestety nie miała siły "przebić" się przez deskę gdyż ta była regenerowana.

Teraz jest to trochę bardziej jasne. Wystarczyło napisać te dwa zdania wyjaśnienia w pierwszym poście. Nie wiem, jak inni, ale ja nie umiem czytać w myślach obcych osób, nawet ze znanego mi forum Wink


Menu