smartklub.pl
Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. (/t-niewielki-smart-fortwo-do-2012-r-urosnie-o-dodatkowe-2-fotele-i-pare-tylnych-drzwi--2070)

Strony: 1 2


Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - bartuniooo - 16.03.2009

Firma Smart nie ma się najlepiej, ale wciąż szuka sposobu na poprawienie sytuacji. Modele ForFour oraz Roadster nie zrobiły kariery i szybko zrezygnowano z ich produkcji. Grono wielbicieli zdobył jedynie 2-osobowy ForTwo, którego produkcja trwa nieprzerwanie od 1998 r. Wykorzystując sympatię do tego modelu, koncern planuje wypuścić na rynek powiększonego o dwa miejsca i tylną parę drzwi Smarta ForTwo+2. Samochód ma bazować na Mercedesie klasy A i konkurować z w pełni czteroosobową - jak reklamuje ją producent - Toyotą iQ. Na razie o szczegółach dotyczących nowego Smarta nic nie wiadomo, a prezentowane zdjęcia są tylko renderingiem, ale można się spodziewać, że firma będzie chciała dalej rozbudowywać paletę swoich aut.


Re: Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - MariuszB - 16.03.2009

Cytat:bartuniooo napisał(a):
Firma Smart nie ma się najlepiej, ale wciąż szuka sposobu na poprawienie sytuacji. Modele ForFour oraz Roadster nie zrobiły kariery i szybko zrezygnowano z ich produkcji. Grono wielbicieli zdobył jedynie 2-osobowy ForTwo, którego produkcja trwa nieprzerwanie od 1998 r.
Z tego co wiem to tak BYŁO... od jakiegoś czasu (bodajże kilku lat) Smart zaczął być na plusie i przynosi znaczne dochody. Pomogła w tym także sprzedaż nowego FT za Wielką Wodą.
Hmm... FT z tylnymi drzwiami? Widzę, że Smart nie chce się pogodzić z porażką FF i znów kombinuje z autem czterodrzwiowym... Suprised


Re: Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - krzynaw - 16.03.2009

a tak "moze" bedzie wygladal:
http://www.autoexpress.co.uk/front_website/gallery.php?id=302735

dla mnie git


Re: Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - Gość - 16.03.2009

To właśnie ten Smarcik.


Re: Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - PKO - 16.03.2009

super mi sie podoba Laughing


Re: Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - Gość - 16.03.2009

A wizja tylnej kanapki też Ci się podoba :-?


Re: Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - Sebartus - 16.03.2009

To nic innego jak dobry poczciwy ForFour Laughing jedyna róznica iż na prezentowanym foto ma bryłe bardziej na styl A class czyli jest wyższy od F4.

Na moj gust powinni rozwijać stare projekty, a nie je zamykać Sad Gdyby taki F4 był cenowo konkurencyjny napewno zyskałby doże uznanie. W roadsterze wystarczylo dać tylko nieco większy silnik i skrzynie manualną i także byłaby bajka.

Prosty przykład mamy po koncepcie smarta crosstown [Obrazek: daimlerchrysler-crosstown.jpg]

widziałem go osobiście na żywo i robił bardzo dobre wrażenie, ale niestety brakło odwagi aby go produkować...


Re: Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - Yankees - 16.03.2009

Jak dla mnie to ten projekt 4/2...+2 jest calkiem ok.Duzo ladniejszy niz 4/4.
Generalnie dla mnie mowisz: Smart ; myslisz forTwo Smile i tak juz zostanie Smile


Re: Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - kmalinek - 16.03.2009

Świetny jest Very happy


Re: Niewielki Smart ForTwo do 2012 r. urośnie o dodatkowe 2 fotele i parę tylnych drzwi. - Gość - 16.03.2009

Cytat:Sebartus napisał(a):
To nic innego jak dobry poczciwy ForFour jedyna róznica iż na prezentowanym foto ma bryłe bardziej na styl A class czyli jest wyższy od F4.Na moj gust powinni rozwijać stare projekty, a nie je zamykać. Gdyby taki F4 był cenowo konkurencyjny napewno zyskałby doże uznanie. W roadsterze wystarczylo dać tylko nieco większy silnik i skrzynie manualną i także byłaby bajka. Prosty przykład mamy po koncepcie smarta crosstown widziałem go osobiście na żywo i robił bardzo dobre wrażenie, ale niestety brakło odwagi aby go produkować...

Jakiś taki.......... plastykowy Laughing Laughing Laughing


Menu