smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Marek - 09.11.2016

Stan za autem i ciągnij prostopadle do siebie, delikatnie aby nie urwać tego białego kwadratowego uchwytu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - DaSza - 11.11.2016

"Stara" powłoka hydrofobowa się skończyłaSad

Zakupy w MX Nowicki zrobione (polecam - pełna profeska).

Szyby wymyte, wypolerowane:

[attachment=15419]

I na koniec nałożona powłoka hydrofobowa Gtechniq G1

[attachment=15420]


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - PatiEK - 21.11.2016

Weekend był to trochę się odszczurzyło samochód po poprzednim właścicielu. Usunięta część naklejek, smoła z tylnych szyb, wywalone diody do jazdy dziennej i zamontowane halogeny z nowym grillem. Wygląda lepiej.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Qaptur - 23.11.2016

Dziś Smarcik dostał nowy uśmiech "biżuteryjny", dla porównania ze starym.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Falcon - 27.11.2016

A ja dzisiaj naprawiłem pierścien ABS-u ( musze gdzies kupic nowy tylko gdzie ?? ), oświetlenie bagażnika , sprawdziłem wiązke i zamek do tylnej klapy i okazało się że padł przekaznik od otwierania szyby , naprawiony ogranicznik szyby tylny w drzwiach kierowcy i od razu regulacja szyb , wymiana lin ki klamki w drzwiach pasażera , wymiana filtrow klimy i powietrza ( klimy nie było a powietrza to dawno takiego syfu nie widziałem ) umycie silnika - zobaczymy skąd kapie olej , zatankowanie do pełna , Jutro olej w silniku i filtr paliwa , olej w skrzyni biegów . A w wolnej chwili nowy lakierek - ale to pózniej . Na razie szukam obrotomierza do cdi.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - psuwacz - 08.12.2016

Wojciech dzisiaj Pikselkowi zmienił olej. Czwarty i ostatni raz w tym roku Very happy


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - BlackDragon - 09.12.2016

Wymiana żarówki świateł mijania Smile wymiana płynu chłodniczego Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - BlackDragon - 09.12.2016

Niedawno nowy olej i filtr oleju Smile nie bylo mnie ale jeszcze miesiąc wstecz nowe sprężyny, laczniki , ( monrou) amory ( bilstein) filtry paliwa, kabinowy , zdjęcie poszyć foteli i pranie , było tez przed zimowe woskowanie, smarowanie zamkow, zawiasow, wymiana pior i takie tam Smile wymieniona elektryka skrzyni i intercooler ale to było już w wakacje Smile tak się zagalopowałem Smile miałem tez przegląd w zeszłym miesiącu Smile przeszedł Very happy


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - BlackDragon - 09.12.2016

I zatankowałem Smile zapomniałem dzisiaj dostal zawieszkę zapachowa Smile nie żeby śmierdziało Smile tylko te gumowe dywany jesienno zimowe malo przyjemne Smile ale zawieszka dynda i pachnie Smile nie wiem czym ale pachnie Very happy


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - LAZY. - 09.12.2016

(23.11.2016, 18:28)Qaptur napisał(a): Dziś Smarcik dostał nowy uśmiech "biżuteryjny", dla porównania ze starym.

Teraz już wiem kto przytulił ten grill z aledrogo   Beer Beer Beer


Menu